Świeczki zapachowe

Ładny zapach i nastrojowy klimat możesz uzyskać poprzez zastosowanie świec zapachowych. Świecie najlepiej jest postawić w takim miejscu, aby zapach mógł się swobodnie rozprzestrzeniać po całym mieszkaniu.

Pamiętaj tylko, aby nie postawić świecy w okolicy łatwopalnych akcesoriów, które masz w domu! Zapachy, które mogą wydzielać świece, są przeróżne – można spotkać świece o zapachu dzikiej jabłoni czy dzikiej róży. Bardzo popularne są świece waniliowe, cynamonowe czy wieloowocowe.

Praktycznie w każdej, lepiej zaopatrzonej kwiaciarni, będziesz mógł spotkać się z wielkim wyborem świec zapachowych. Kontroluj tylko na jakim etapie spalania znajduje się dana świeca.

Jeśli chcesz utrzymać ładny zapach na dłużej, nie dopuszczaj, aby świeca wygasiła się w mieszkaniu. Kiedy bowiem świeca zgaśnie, zapach, który będzie się wydzielać, nie przypadnie ci do gustu.

Jak często zapalać świece? Zapach ze świecy nie utrzymuje się zbyt długo, więc najlepiej zapalić je w momencie, kiedy chcemy uzyskać ładny zapach w mieszkaniu.

www.klo.sosnowiec.pl