Łóżko w ścianie?

Wybierając łóżko powinniśmy się przede wszystkim kierować wygodą użytkowania. Zdrowy sen jest podstawą dobrego funkcjonowania organizmu.

Jednak wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę, że posiadając kawalerkę trudno o klasyczne, wygodne łoże z ramą i porządnym materacem. Dlatego wiele osób decyduje się na rozkładaną sofę, która zależnie od pory dnia zmienia swe funkcje z sypialnianej na salonową.

Niestety, sofa nigdy nie dorówna wygodą łóżku. Dlatego wynaleziono system, który pozwala zainstalować łóżko chowane w ciągu dnia – w ścianie lub zabudowie.

Dzięki specjalnym mocowaniom i sprężynom takie łóżko otwiera się i zamyka bardzo łatwo, mimo posiadania rozmiarów małżeńskiego łoża. Jego niewątpliwym atutem jest posiadanie pasów, które pozwalają schować pościel razem z ramą i materacem.

Zaoszczędzasz nie tylko miejsce, ale i cenny czas potrzebny na ściełanie oraz rozkładanie łóżka każdego poranka i wieczoru. W sprzedaży istnieją modele rozkładane zarówno w pionie, jak i poziomie.

Ułatwi ci to dobór odpowiedniego łóżka do twojego wnętrza. Dzięki temu zapomnisz o niewygodnych rozkładanych kanapach oraz narożnikach.