Torebki zapachowe do szafy

Bez względu na to, czy masz w domu starą szafę czy nową, powinieneś zastanowić się nad tym, jak utrzymać w niej ładny zapach i nie doprowadzić do zagnieżdżenia się w niej moli ubraniowych. Musisz pamiętać, że ubrania starzeją się, jak wszystko inne i mogą stać się pożywką dla owadów.

Najprostszym sposobem utrzymania czystości i ładnego zapachu nie tylko w szafie, ale i w całym mieszkaniu, będzie przyklejenie do drzwi szafy torebek zapachowych. Takie torebki zwykle znajdują się w lepiej zaopatrzonym sklepie spożywczym czy drogerii.

Do torebki jest przyczepiona taśma klejąca, za pomocą której zamocowuje się torebkę zapachową na drzwiach szafy. Z kolei jeśli boicie się, że torebka zapachowa na klej zostawi na waszej nowej szafie brzydki odcisk po kleju, możecie kupić materiałowe torebeczki zapachowe.

Te torebki wystarczy powiesić na wieszaku w szafie i cieszyć się miłym zapachem, który będzie rozprzestrzeniał się na całe mieszkanie. Ceny torebek zapachowych nie są wysokie, możecie eksperymentować z zapachami.