Samsung dobrą inwestycją

Samsung to ogromna grupa biznesowa, która swoimi wpływami objęła już większą część świata. Zlokalizowana w Korei Południowej zajmuje się między innymi elektroniką, finansami, czy motoryzacją, a swoje udziały ma nawet w przemyśle spożywczym! Wśród wielu gałęzi na szczególną uwagę zasługuje Samsung Electronics, z oddziałami w 58 krajach i zyskami przekraczającymi 8.

3 miliardy dolarów. Sprzedaż produktów Samsunga jest bardzo wysoka, a wśród produktów możemy znaleźć telewizory, aparaty, DVD, a co najważniejsze dla branży IT- monitory, laptopy, drukarki, czy pamięć DRAM.

Samsung powstał w 1938 roku i co ciekawsze, w założony miał być firmą eksportową, zajmowano się również sprzedażą polis, konstruowaniem domów towarowych, a nawet pisaniem dziennika, by następnie szturmem zdobyć rynek, dzięki wykorzystywaniu innowacyjnych idei, przełomowym wynalazkom, czy skutecznym procedurom, zdobywając nowe rynki i wprowadzając kolejne produkty. Szybko Samsung stał się konkurencją dla amerykańskich firm rządzących w Dolinie Krzemowej, a do 2020 roku ma w założeniu stać się jedną z 5 wiodących światowych marek.

www.pink-glasses.pl